Mé služby

Populární služby

Klasická manikúra

Hezky upravené nehty chceme nejen pro svůj dobrý pocit, ale jsou součástí i naší vizáže. Manikúra patří ke kosmetickým procedurám, které se zaměřují na ruce. Při manikúře dochází k čištění nehtů a jejich tvarování. Dalším krokem je úprava kůže okolo nehtů. Musíme odstranit staré zbytky, provádíme ji z kosmetického ale i lékařského důvodu.

Modeláž nehtů

Při modeláži se nejprve upraví přírodní nehty  a následně se aplikuje gel buď na vlastní délku nehtu nebo se staví na požadovanou délku pomocí šablony. Takové nehty jsou pevné a mohou být různě nazdobené. Je třeba však pravidelná docházka na doplňování gelu, který odrůstá s nehty.

CND Shellac a Gel-lak jsou alternativou k běžnému laku na nehty. Oproti němu se ale vytvrzuje za pomocí LED lampy a lak se tak stává pevným a odolným s výdrží 2-4 týdny.

 

 

 

Pedikúra

Pedikúra je ošetření nohou, které odstraňuje odumřelou pokožku, tvrdou pokožku zjemňuje, ošetřuje nehty na nohou a upravuje jejich tvar.

Nejčastěji je možné se setkat se dvěma základními typy pedikúry dle způsobu provádění. Nejlevnější způsobem je mokrá pedikúra, která se provádí s minimem nástrojů. Druhý, modernější způsob, je suchá pedikúra. Někdy se nazývá přístrojová nebo také medicinální pedikúra.

Další služby

Peeling

Jedná se o odstraňování mrtvých buněk kůže za účelem odstranění odumřelých částí pokožky. Peeling patří mezi zákroky, které slouží k projasnění a omlazení stárnoucí pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev po akné a rozšířených pórů a odstranění pigmentových skvrn. Také příznivě působí na příliš mastnou a aknózní pokožku.

Parafín na ruce a nohy

Parafín prohřívá, uvolňuje, zvyšuje krevní oběh a otevírá póry. Ruce jsou hladké, hebké a sametové. Pravidelnými parafínovými zábaly se docílí nejen zpevnění nehtů, krásné jemně hedvábné pokožky a viditelného omlazení, ale také dojde k uvolnění drobných kloubů. 

Masáž nohou a rukou

Nechte si dopřát relaxační masáž Vašich nohou a rukou, při které se uvolní napětí a dostaví se pocit úlevy, odpočinku a zmírnění stresu.

Líčení

Večerní líčení a celková úprava vizáže k společenským událostem jako plesy nebo večírky. Dále provádím také líčení svatební.

Mobilní služby

Pokud nemůžete dorazit Vy ke mně, dorazím po předchozí domluvě v rámci mobilních služeb já k Vám.

Máte nějaké otázky?

Neváhejte a kontaktujte mě. 

Objednejte se ještě dnes